V případě, že hledáte firemní dárky pro své obchodní partnery nebo významné klienty, dáme vám tip, jak hvězdit.

Gentlejam_darcek_pre_firmy

Gentlejam- džemy a omáčky s prémiovým alkoholem

Zapomeňte na klasické džemy a omáčky. Naše výrobky jsou vizuálním a gurmánským zážitkem a pravdou je, že i těm nejnáročnějším gurmánům zpříjemníme komfort. Viděli jste někoho, kdo by do džemů přidal 12 let starý rum Diplomático, Hendrick’s gin, skotskou whisky Bruichladdich nebo Metax Private Reserva?

Výrobky stejné kvality, jakou máme my, nenajdete tak snadno. Nepoužíváme žádné éčka a ve výrobcích máme naprosto nejvyšší podíl ovocné složky (až 199g na 100g produktu). Kromě toho je prezentace samotných produktů a dárkových balíčků více než atraktivní. Posuďte sami 👇. Dokážete si představit produkty Gentlejam jako dárky pro firmy na Vánoce nebo jako dárky pro obchodní partnery či zaměstnance? Připravíme pro vás několik možností, jak na Gentlejam umístit logo vaší společnosti. Čtěte dále 😉.

gentlejam-darceky-pre-firmy-na-vianoce

Kdo stojí za značkou gentlejam?

Iveta Hrabovská, mladá dáma, která se rozhodla opustit velkou korporátní a kariérní práci a rozhodla se vytvořit se svým manželem Matějem nové gastronomické dárky pro firmy nejen na Vánoce. Ivetka vytvoří všechny recepty a Matěj je schválí. Jak tvrdí, do prodeje nejde nic, s čím by nebyli na100% spokojeni.

Podívejte, to jsou oni 👇.

gentlejam-gastrozazitok

Celosvětová ocenění a spokojení zákazníci, kteří již Gentlejam vyzkoušeli jako dárky pro firmy

Gentlejam je slovenská značka, která jako první na světě udělala z džemu exkluzivní dárkový produkt, který je zajímavý nejen svým designem, ale i chutí. Může se pochlubit několika celosvětovými oceněními, ať už ze soutěže Great Taste nebo ze světové gastro soutěže v Ázerbájdžánu. Jsme hrdí na to, že jste získali přízeň mnoha velkých společností, které vyzkoušely dárky pro firmy od nás. I to jsou naši spokojení zákazníci, kteří nám dali zelenou a gentlejam si vybrali jako originální dárek pro obchodní partnery či klienty 👇.

Můžeme personalizovat dárky pro firmy a poskytnout vám speciální velkoobchodní ceny

Máte klienty, kteří chtějí mít své logo na dárkových baleních nebo dokonce na samotných produktech? Žádný problém. Velmi slušně a s důrazem na celkový design Gentlejamu umístíme logo společnosti na jednu stranu samotného produktu nebo dárkového obalu. Dokonce pro vás zcela zdarma vytvoříme grafický návrh, abyste mohli naše dárky prezentovat firmě i klientovi. Pokud si u nás objednáte alespoň 30 ks produktů, poskytneme vám velkoobchodní ceny. Kromě toho máme speciální ceny pro reklamní agentury.

darcek-pre-firmy-na-vianoce-Gentlejam

Ochutnávka produktů a záruka vrácení peněz

Stále se nemůžete rozhodnout, zda dát Gentlejam zelenou, abyste získali nezapomenutelné dárky pro vaše podnikání? Myslíme si, že po ochutnání budete jasnější. Rádi uděláme ochutnávku přímo u vás. Jenom nám dejte vědět.

Kromě toho pro vás máme 30 denní záruku vrácení peněz. Pokud se vám nelíbí produkty nebo je váš klient nespokojen, vrátíme vám peníze bez jediného slova. Výrobky však nesmí být otevřeny ani jinak degradovány.

Máte ještě dvě minuty? V tom případě se podívejte na krátké video s autorem projektu Gentlejam, který jsme vytvořili speciálně pro vás 👇.

Dokážete si představit produkty Gentlejam jako dárky pro firmy nejen na Vánoce? Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo zavolejte na +421 915 525 334 a vytvořte chutnou spolupráci.