Nepromeškejte novoroční slevy dárkových balení Gentlejam. Pouze do vyprodání zásob.

Jackova jahoda

Jahody s rebarborou & Jack Daniels Single Barrel whisky

Tento džem vytvořil šéfkuchař, Milo Pabiš, v rámci edice “Gentlejam od TOP šéfkuchařů”. Jackova jahoda vyjímečná svojí netradiční whisky vůní, která krásně celý produkt dotváří. Milo spojil chuť jahod a rebarbory, doladil jí chuí BIO bourbon vanilky z Madagaskaru a na závěr všechno vyladil Jack Daniels Single Barrel – Tennessee whisky, která ještě před umístěním do čerstvě vypálených dubových sudů překapává kapku po kapce tři metry hrubou vrstvou dřevěného uhlí. Džem je sladší, a to i po samotné whisky, která je příjemná, s citrusovým nádechem a cereální sladkostí. Džem je méně alkoholický jako zbývající tři produkty z edice a konzistence je jemně hustá.

Šéfkuchař Milo Pabiš doporučuje tento džem podávat k sýrům s modrou plísní, ke středně tvrdým a dlouho zrajícím sýrům, nebo k tepelně upraveným sýrům. Taktéž doporučuje podávat Jackovu jahodu s krekry v kombinaci se solí a čokoládou, do tepelně připravených krémů jako je šodó nebo zabaione (vaječní punč). Pokud máte rádi sladké, doporučujeme tento džem zapracovat s mascarpone a ořechy, nebo podávat k melounovému sorbetu.

Váha: 250g

Obsah čistého alkoholu: 8,9%

Obsah cukru: Výrobek obsahuje 31g cukru na 100g výrobku.

Obsah ovoce: Vyrobeno ze 62g ovoce na 100g výrobku.

Složení výrobku: rebarbora 41%, jahody 18%, cukr, limetka, pektín, BIO bourbon vanilka, Jack Daniel´s Single Barrel whisky (alk. 50% obj.) 10%

Minimální trvanlivost: 1 rok od data výroby

Skladování: Uchovejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte při teplotě +2°C až +10°C a spotřebujte do 14 dnů.

Zobraziť menej

Kupujete darček? V ponuke máme tieto prémiové kazetky:

Vaša cena
570 
475  bez dph
Skladem

Mohlo by vás zajímat

darčekové balenia a sety

dárková balení a sety

Mini dárková taštička Gentlejam

Dárková taška na jeden až dva kusy Gentlejam

61  s DPH

Dárkové balení “Parádní kombo”

Dva druhy Gentlejam a päť druhov prémiových syrov.

1 930  s DPH

Dárkové balení “Rumové nebíčko”

Gentlejam & terinka & syry & rumy

 

2 640  s DPH

Dostávejte novinky ze světa Gentlejam od Ivetky, autorky projektu

Privacy Preference Center