Jsme Ivetka a Matěj, manželé, kteří se rozhodli podnikat a přinést na gastronomický trh novou vlnu delikates.

Bůh stvořil vodu, člověk víno,

a my Gentlejam

Naší snahou bylo vytvořit produkt, ve kterém se zrcadlí temperament ukrytý v jediné lžičce špičkového džemu. Představujeme vám Gentlejam, ve kterém si vychutnáte božskou chuť čerstvého ovoce, voňavého koření a prémiového alkoholu.

Slovenský produkt světových rozměrů

Zapomeňte na klasické džemy a omáčky. Naše výrobky jsou vizuálním a gurmánským zážitkem a pravdou je, že i těm nejnáročnějším gurmánům zpříjemníme komfort. Chci říct, uznejte... Viděli jste někoho, kdo by do džemů přidával 12 let starý rum Diplomático, Hendrick's gin, skotskou whisky Bruichladdich nebo Metax Private Reserva? A o tom to je.

Gentlejam se může pochlubit několika světovými cenami, zelenou mu dávají špičkoví kuchaři a můžeme hrdě prohlásit, že se stal jedním z produktů, které politici dávají jako reprezentativní dárek v rámci mezinárodních delegací

Iveta Hrabovská
Autorka Gentlejam

Problém s dárkem vyřešen

Byli jste pozváni na večírek a chcete přinést celebritě dárek, o kterém by mluvil celou noc? Už se nemusíte bát, že nebudete originální a že váš dárek nepotěší. Vsaďte si na náš Gentlejam: džemy a omáčky s prémiovým alkoholem, které padnou do rukou lidí, jako jste vy: Kteří chtějí darovat chuťový zážitek.

Díky stylové a luxusní dárkové krabičce určitě zazáříte a všichni kolem vám řeknou: ``WOW, to je úžasné! Kde objevil/a takovou specialitu?``

Vhodný je nejen jako dárek k narozeninám, ale i k Valentýnu, svadbě, povýšení, nebo jen tak, protože vám na někom záleží. Vhodný je i pro firemní klientelu jako vánoční nebo novoroční prezent.

Prémiový alkohol a velká dávka ovoce

Kvalita něco stojí, ale v rámci kvality neděláme kompromisy. Chuť jako základní, ale zdaleka ne jediný faktor, sehrává významnou roli, které jsme se zhostili zodpovedně. Ovoce nám dodávají lokální pěstitelé a koření světoví dodavatelé ze zemí původu jednotlivých druhů koření. Každou ingredienci i různé varianty surovin posuzujeme pozorně a vybíráme jen to nejlepší. Stejně je to i s alkoholem. Ať už jde o prvotřídní šampaňské, lahodné vínko nebo kvalitní likéry a destiláty. Receptury vznikají i několik měsíců, protože nám záleží na dokonalé symbióze chutí.

Prémiové suroviny

V mých receptech používám pečlivě vybrané prémiové produkty od lokálních pěstitelů.

Exkluzivní alkohol

Dokonalý zážitek umocňuje kvalitní a exkluzivní alkohol, který v mých receptech používám.

Originální recepty

Všechny receptury jsou natolik jedinečné, že jejich kvalita byla oceněna v mnoha gastronomických soutěžích.

Krásné balení

Nezapomněla jsem ani na krásné balení, díky kterému uděláte ohromnou radost.